درمان استرس و اضطراب با دکتر بیات

درمان استرس و اضطراب، به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت دریافت وقت مشاوره از طریق شماره‌های تماس کلینیک، اقدام فرمائید.

رزرو وقت مشاوره

درمان استرس و اضطراب

استرس و اضطراب، دو مورد از اختلالات و مشکلات متداولی هستند که می‌توانند در اثر تغذیه نامناسب، عوامل وراثتی یا عوامل محیطی ایجاد گردند. استرس و اضطراب با یکدیگر تفاوت عمده‌ای دارند.  استرس معمولا در اثر وجود عامل‌های خارجی ایجاد می‌شود؛ اما اضطراب معمولا در اثر ترس و نگرانی از فکر کردن به امور مختلف بوجود می‌آید. در واقع، عوامل ایجاد استرس به صورت غیرمستقیم بر روی افراد تاثیرگذار هستند.

استرس و اضطراب، می‌توانند بر سلامت جسمانی و روانی اثرات بسیار منفی بگذارند؛ اما از طرف دیگر، روش‌های متعددی جهت برطرف نمودن آن‌ها نیز وجود دارد. بر اساس علم روانشناسی، یکی از بهترین روش‌ها کمک‌گیری از Relaxation یا تکنیک آرامش‌بخشی است. این تکنیک به شما کمک می‌کند تا ریتم قلب خود را منظم کنید و از تپش قلب جلوگیری نمائید و از دیگر شیوه های موثر می‌توان به ورزش، نفس عمیق، تغذیه مناسب و طبیعت‌گردی نیز اشاره کرد که از طریق بکارگیری آن‌ها، از بروز استرس و اضطراب متداول خود جلوگیری نمائید.

بهترین روش برای درمان استرس و اضطراب در افراد در تمام سنین کمک گرفتن و مشورت کردن با روانشناس و روان درمانگر مجرب است که با تکنیک‌های اصولی و عملی و ریشه یابی علت استرس به درمان اساسی این اختلال روانی بپردازد. در موارد کمی که بروز استرس و اضطراب در فرد به شکلی شدید نمایان می‌شود با تشخیص مشاور، نیاز به مراجعه به روانپزشک می‌باشد تا در صورت نیاز به مصرف هرگونه دارو، اقدامات لازم صورت گیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استفاده از بیمه درمانی کلینیک دکتر بیات، تماس بگیرید.

تماس بگیرید!

درمان استرس با نوروفیدبک

یکی دیگر از روش‌های موثر و نوین جهت مقابله با استرس و اضطراب، بهره‌گیری از درمان با نوروفیدبک است. نوروفیدبک از طریق آموزش و تعلیم مغز، می‌تواند مانع بوجود آمدن استرس و اضطراب در افراد شود. در این روش، با قرارگیری الکترودهایی بر روی سر فرد بیمار، عملکرد لحظه به لحظه مغز او توسط روان درمان کنترل می‌شود. در نهایت، اگر مغز دستخوش پیشرفت و تغییرات مثبتی گردد، پاداش دریافت خواهد کرد.

نوروفیدبک، به معنای تعلیم مغز توسط خود آن برای ایجاد عملکردی بهتر است. در روش درمانی نوروفیدبک، عملکرد مغز لحظه به لحظه تحت کنترل است. تمامی اطلاعاتی که از آنالیز عملکرد مغزی فرد بدست می‌آید، در اختیار خود شخص و همچنین روان درمان او قرار می‌گیرد. در نهایت، اگر عملکرد مغز رو به بهبودی و در جهتی مثبت باشد، به او پاداش داده خواهد شد.

در درمان با نوروفیدبک، از هیچ گونه داروی شیمیایی استفاده نمی‌شود. این امر، سبب شده است تا در بین روانشناسان، پزشکان و متخصصان دارای برتری و امتیاز باشد. این روش، از طریق قراردهی الکترودها بر روی سر افراد انجام می‌شود. درمان استرس و اضطراب، از طریق نوروفیدبک قابل انجام است. در صورتی که فرد بیمار از هر نوع استرس و اضطرابی رنج می‌برد، می‌توان با نوروفیدبک به او کمک کرد تا عملکرد مغزش را بهبود دهد.

در درمان استرس با نوروفیدبک، تمامی مراحل تحت نظر و مشاهدات روان درمان انجام می‌شوند و همچنین کاملا قابل اندازه‌گیری هستند. با آموزش مغز فردی که دچار استرس و اضطراب است، می‌توان فرآیند بهبود یافتن او را تسریع بخشید. شما می‌توانید با مراجعه به لینک زیر، اطلاعات خود را در زمینه بیماری استرس و اضطراب افزایش دهید و همچنین، آگاهی کافی را نسبت به درمان با نوروفیدبک کسب نمائید.

درمان استرس و اضطراب با نوروفیدبک در شیراز

درمان استرس و اضطراب از طریق نوروفیدبک، هم اکنون در شیراز و در کلینیک دکتر بیات انجام پذیر است. شما می‌توانید با رزرو وقت مشاوره، جهت درمان بیمار خود از طریق نوروفیدبک، اقدام نمائید. مراجعه به صورت حضوری صورت می‌گیرد. اگر قصد درمان استرس و اضطراب با نوروفیدبک در شیراز را دارید، هم اکنون با کلینیک دکتر بیات تماس بگیرید.

وقت مشاوره بگیرید!

تماس با ما

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه درمان استرس و اضطراب با نوروفیدبک، درمان استرس و اضطراب با نوروفیدبک در شیراز و همچنین شیوه دریافت مشاوره، با شماره تماس زیر ارتباط برقرار نمائید یا از طریق اپلیکیشن واتساپ با ما در ارتباط باشید.

    سوالات متداول

    شما می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره و یا تماس گرفتن با شماره‌های موجود در وبسایت، برای اخذ مشاوره درخواست دهید.

    شما می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۷۱۳-۶۴۷۲۷۱۹ و یا مراجعه به صفحه تماس با ما، با کلینیک دکتر بیات تماس حاصل فرمائید.

     شیراز، خیابان ملاصدرا، انتهای کوچه 4، مجتمع سبحان، طبقه 3، واحد 6