آموزش دوره های تخصصی روانشناسی و نوروفیدبک در شیراز

آموزش دوره های تخصصی روانشناسی در شیراز

روانشناسی و یا روان درمانگری به دلیل ارتباط با سلامت روان افراد جامعه،شغلی بسیار حساس و مهم محسوب می‌شود. امروزه یک روانشناس و روان درمانگر خوب باید با اطلاعات و دانش و مهارت خود را با به صورت مداوم بروزرسانی کند. از این رو شرکت کردن در دوره‌ های آموزشی روانشناسی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان روانشناسی پیشنهاد می‌شود.

دکتر حسین بیات، روانشناس بالینی سلامت، متخصص اختلالات اضطرابی، مدرس دانشگاه و موسس کلینیک روانشناختی و لورتا نوروفیدبک بیات در شیراز هستند که به جهت افزایش مهارت و تخصص دانشجویان و فارغ التحصیلان روانشناسی به برگزاری و آموزش دوره های تخصصی روانشناسی در شیراز پرداخته است.

برگزاری دوره های آموزشی در کلینیک روانشناسی و لورتا نوروفیدبک بیات

نحوه برگزاری دوره های آموزشی روانشناسی

دوره های تخصصی روانشناسی در شیراز که شامل دوره های ذکر شده در بالا می‌باشد به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. هر یک از دوره ها هم تئوری و هم عملی و به صورت جامع و در بالاترین سطح از کیفیت تدریس می‌شود. مدت زمان برگذاری هر دوره با توجه به دوره متفاوت است، از این رو برای اطلاع دقیق از طول مدت هر دوره با مرکز روانشناسی و لورتا نوروفیدبک بیات تماس بگیرید.

تماس با مرکز روانشناسی و لورتا نوروفیدبک بیات

جهت ثبت نام و شرکت در دوره های تخصصی روانشناسی مرکز بیات و ورود به بازار کار و ارائه خدمات به جامعه در راستای افزایش سلامت روان با شماره تماس های  ۰۷۱۳۶۴۷۲۷۱۹ و  ٠٩٣٨٠٥٧٨٠٢٥ تماس حاصل فرمایید و زمان برگزاری دوره ها را با هماهنگی رزرو کنید. تمامی دوره هایی که در مرکز روانشناسی و لورتا نوروفیدبک بیات برگزار می‌شود کاربردی است و مستقیما شما را به بازار کار هدایت می‌کند و لازم به ذکر است تمام دوره ها دارای گواهی و مدرک معتبر هستند.

داوطلبان و دانشجویان عزیز متقاضی یادگیری می‌توانند از مشاوره رایگان دکتر حسین بیات و دیگر اساتید حاضر در مرکز بیات استفاده کنند و با آگاهی کامل نسبت به دوره های نورورتراپی و دیگر دوره ها اقدام کنند.

جدیدترین دوره های آموزشی روانشناسی

برگزاری دوره جامع درمان افسردگي، اختلالات اضطرابي و وسواس بارويكرد شناختي رفتاري(CBT) در تاریخ مهرماه ١٤٠٢، به مدت 100 ساعت، توسط دکتر حسین بیات، روانشناس بالینی سلامت و متخصص در زمینه های اختلالات اضطرابی شامل پانیک، فوبیا، GAD، وسواس و… در شیراز برگزار می‌شود. جهت ثبت نام در دوره با ما در تماس باشید.

کارگاه های روانشناسی برگزار شده و در حال برگزاری

لیست و شرایط دوره‌های آموزشی در حال برگزاری توسط دکتر بیات در شیراز را در ادامه باهم می‌بینیم.

برگزاری دوره دوم رفتار درمانی دیالکتیکی(DBT) اسفند ماه 1402 در شیراز

دومین کارگاه، دوره رفتار درمانی دیالکتیکی، که یک نوع از درمان شناختی رفتاری (CBT) است، با هدف مقابله با استرس و اضطراب در اسفند ماه سال جاری توسط دکتر حسین بیات در شیراز برگزار می‌شود. این دوره می‌تواند به افرادی که عدم توانایی کنترل هیجان،داری رفتا‌های خود تخریبی مانند اختلالاتی مثل اختلال خوردن و اعتیاد و گاهی اوقات برای درمان اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) کمک کند. جهت ثبت نام دوره رفتار درمانی دیالکتیکی در شیراز و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09380578025 در ارتباط باشید.

برگزاری دوره رفتار درمانی دیالکتیکی(DBT) دی ماه 1402 (اتمام دوره)

دوره رفتار درمانی دیالکتیکی، که یک نوع از درمان شناختی رفتاری (CBT) است، با هدف در لحظه زندگی کردن، راه های سالمی برای مقابله با استرس، تنظیم احساسات و بهبود روابط خود با دیگران، درمان سایر اختلالات نیز توسط دکتر حسین بیات در شیراز در دی ماه سال 1402 برگزار می‌شود. این دوره می‌تواند به افرادی که عدم توانایی کنترل هیجان،داری رفتا‌های خود تخریبی مانند اختلالاتی مثل اختلال خوردن و اعتیاد و گاهی اوقات برای درمان اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) کمک کند. جهت ثبت نام دوره رفتار درمانی دیالکتیکی در شیراز و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09380578025 در ارتباط باشید.

دوره شناختی رفتاری (CBT) مهر ماه 1402(اتمام دوره)

دوره شناختی رفتاری (CBT)، توسط دکتر حسین بیات، روانشناس بالینی سلامت و مدرس دانشگاه شیراز  به طول 100 ساعت، طبق سرفصل های موجود در بنر، در شیراز در تاریخ 20 مهر ماه برگزار می‌شود، جهت ثبت نام با ما در تماس باشید.

سر فصل های دوره شناختی رفتاری(CBT)

  • درمان افسردگی
  • مداخله در خودکشی
  • درمان اضطراب اجتماعی
  • درمان اضطراب فراگیر
  • درمان وحشت زدگی(پانیک)
  • درمان فوبیای خاص
  • درمان وسواس

 

دوره جامع آسیب شناسی روانی در تیر ماه 1402(اتمام دوره)

دوره جامع آسیب شناسی روانی بر اساس DSM-5-TR در واقع آخرین متن تجدید نظر شده راهنمای تشخیصی و آماری روانی، توسط دکتر حسین بیات، روانشناس بالینی سلامت و مدرس دانشگاه شیراز در حال برگزاری است. دوره جامع آسیب شناسی به طول 64 ساعت، طبق سرفصل های موجود در بنر، در شیراز برگزار می‌شود، جهت ثبت نام با ما در تماس باشید.